RAVIMASSAAŽ (Massaaž+raviteraapia)

Ravimassaažile lisandub lähtuvalt vajadusest kas üks või mitu raviliiki: tsooniteraapia; kuppmassaaž;  Hiina meditsiin - moksaravi, kanalite puhastus; õli- või mudamähis. reiki jt.
Miks peaks valima massaaži raviteraapiaga koos?  
Massaažiseansile tulles on üsna tavaline, et inimesel on erinevaid probleeme rohkem kui üks, millega ta on elanud lühemat või pikemat aega. Nii võivad piinata füüsilised valud, kuid koos sellega kaasneb tihti ka hingeline madalseis, st. ei teata, kuidas enda sees oleva segadusega toime tulla. Sellisel juhul lisame massaažile raviteraapia, et nii aidata sügavamalt ja põhjalikumalt. Sellisena on massaažiseansi toime organismile tugevam,  tervendavam ja massaaži toime koos raviga pikendab toime aega! Ravimassaaž sisaldab ühte või mitut teraapiat lisaks: tsooniteraapia; Hiina meditsiin: -kanalite puhastus, -mokša punktidele; eeterlike õlidega - või mudamähis; kuppmassaaž. Reiki, MaagilineMatrix jne.
Kuid tavaliselt inimene ei tea, mis on tema probleemi lahenduseks vajalik teraapia, millest mõned on üsnagi uudsed (näiteks: Mõtteväljaravi / MVR, Kvanthäälestus, MaagilineMatrix, Rännak, Tulevikuteraapia). Stressiravi puhul on need osutunud väga efektiivseteks. Eelneva vestluse käigus selgub, milline teraapiatest on sel hetkel inimese tervendamise käigule vajalik lisada.   
Massaažiterapeudi ja tervendaja  Hele Jääri seansid on pingetest vabastavad, rahustavad ja vaimselt ravivad, sest raviteraapiad, mida ta lisab, tervendavad inimese nii füüsilist kui ka vaimset keha märgatavalt.

Siin mõned võimalikest varjantidest:

* Valud õlgades, turjal, seljas... - sel juhul - massaaž + kas mokšaravi või kuppmassaaž või kompressid ja ka Maagiline Matrix (MM)
* Hommikune väsimus;  peavalud -  massaažiseanss +  moksaravi ja reiki, MM, meditatiivne muusika.
* Füüsiline väsimus ja töövõime langus -  lõdvestav massaaž +  reiki või  MM,  lisaks muusika, meditatsioon. (Eraldi seansina  reiki või MaagilineMatrix).
* Psüühilised häired (stress jne.)  - sobib kas Rännak, MM (maagiline Matrix), Mõtteväljaravi / MVR , kvanthäälestus. 
* Kui soovite lõdvestuda ja füüsiliselt taastuda - alati üldmassaaž + kvanthäälestus!
* Konsultatsioonil leiame õige raviteraapia variandi - kliendile lihtsam - ja seejärel on edasi massaaž või ravi või teraapia ... !
  • . Peale protseduure on inimesel tunne, et kergem on hingata ja raskus turjalt on kadunud.

  • Meie kliendid ütlevad tihti : "Nüüd võiks lennata, nii kerge on olla!" , sest on taastunud hea meeleolu ning enesekindlus! Jalad on kerged ja selg sirge!!!

  • Oled oodatud ja armastatud!

*   *   *

 

 Siin on veel kord ka klassikalise massaaži kirjeldus!

Klassikalise massaaži toimel paraneb verevarustus, lümfiliikumine, ainevahetus, suureneb nahaelastsus. Kuna organismis eraldub massaaži toimel toksilisi aineid, siis soovitame ja palume massaažijärgselt juua rohkesti puhast vett, et võiks toimuda korralik puhastus ja mürkide väljutamine.  Massaažile järgnevate tundide jooksul ja tegelikult kogu massaažipäeva jooksul, palume hoiduda tubakast ja alkoholist. Kuna oleme avanud energiakanalid ja samuti on verevool kogu organismis vabam, siis ka igasugune mürgiste lisaainete võtmine, viib neid sügavamale organismis!

Juba pärast esimest massaaži tunneb inimene end kergemalt, märgatavalt väheneb lihaspinge, leevenevad unetuse probleemid ja stress!  Inimene tunneb vabanemist IInimene Inimene tunneb, et see raskus, mis ta õlad ja turja pinges hoidsid ja alla surusid ning peavalu tekitas, on õlgadelt ja turjalt "ära pühitud". Kurvad mõtted on asendunud helgetega ja elul on taas mõte.  

 

 

KIRJANDUSEST soovitame:  

Frank J. Kinslow  "Silmapilkse tervendamise saladus"