Home

FOREVER TOOTED -  LEMMIKLOOMADELE

 

Ka loomadele on pakkuda tooteid, mis on õrnad, kuid siiski hea tugeva toimega  puhastuseks ja desinfitseerimiseks ning samuti võib loomadele anda toetuseks toidulisandeid.

 1) Aloe Veterinary Formula, 473 ml.  Kood: 30  - 19.50€   

Aaloepihusti loomadele.   Esmaabivahend loomadele. Sobib ideaalselt väliste nahaprobleemide korral. Kiire rahustava toimega ja soovitatav kasutada mitu korda päevas või vastavalt loomaarsti soovitustele. Aaloepihusti kiirendab haavade, mädanike, nahapõletike ja kriimustuste paranemist loomadel. See pihustatav vedelik on suurepärane nahahooldusvahend eri suuruses ja eri liiki loomadele.

Mitmeotstarbeline sprei, mida võib ärrituse leevendamiseks kanda otse looma tundlikele kehapiirkondadele või kasutada puhastamiseks enne sideme või plaastri panekut. Lisab looma karvkattele sära ja parandab selle seisundit pärast vannitamist.

Peske ärritatud piirkondi pehme seebi ja veega ning kandke vahend peale. Siduge sidemega, kui vaja. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage mitu korda päevas või vastavalt loomaarsti soovitustele.
 

 2) Aloe Vera Gelly - 118 ml, Kood 61 - 14.65€
Kood: 61Aaloe geel loomadele kasutamiseks nahaärrituste leevndamiseks, kaasaarvatud väiksemad sisselõiked, putukahammustused ning marrastused. See on anti-bakteriaalsete ja seenevastaste omadustega tihke geel, mis leevendab ärritust haavatud nahal tundlikes piirkondades .

 3)  ALOE HEAT LOTION - 118 ml, kood 64 - 14.65€   Aaloe soojendav kreem. Aloe Vera koos soojendavat effekti tekitavate ainetega tõstab verevarustust vajalikes piirkondades. Toode on eriti tõhus liigeste, sidekudede ning lihasvalude leevendamiseks. Loomade puhul on oluline jälgida, et toode kantakse otse nahale, mitte karvadele. 

  4)  Aloe Propolis Creme - 113 ml, kood 51 - 19.48€   Proopolis kreem. See tihke rahustav kreem on üks populaarsemaid tooteid inimeste seas, kuid toimib sama effektiivsena ka loomade puhul. Taruvaik ehk proopolis on naturaalne aine, millega mesilased oma tarusid bakterivabana hoiavad. Kombineerides kaks suurepärast komponenti - Aloe Vera ja proopolise, oleme loonud ühe tõhusa toote, mis mitte ainult ei leevenda väiksemaid nahaärritusi ja põletikke, vaid samal ajal ka niisutab. ......

  5) Aloe MSM gel - 118 ml, kood 205 - 22.72€  . Kiiret leevendust pakkuv geeltoode, mis sobib määrimiseks liigestele, sidekudedele, kõõlustele ning lihastele. Methylsulphonylmethane (MSM) on suurepäraseks orgaanilise väävli allikaks. MSM aitab hoida liigese vedelikke ja kõhre ning just seetõttu toimibki tervete liigeste funktsioneerimist soodustavana. Hõõruda läbi karvkatte nahale. ..

 6)  Aloe Liquid Soap, 473 ml.  Kood: 38  - 13.10€    Aaloe vedelseep. Rikastatud Aloe Veraga sobib see "pisaratevaba" toode suurepäraselt suurte ja väikeste loomade pesemiseks. Sobib nii mudaste käppade kui ka naha delikaatsete piirkondade puhastamiseks - toimib nahka ärritamata. Lisaks on tootel käepärane pumbaga otsik, mis hõlbustab loomade pesemist veelgi enam. .

 7)  Aloe-Jojoba Shampoo, 237 m.  Kood 260 - 17.30€   Aaloe- jojooba šampoon. Aloe Vera lisab tugeva seenevastase toime ja muud hästi tuntud omadused sellele õrnale, kuid sügavpuhastavale šampoonile. Kombineeritud jojooba niisutavate ja konditsioneerivate omadustega, jätab see teie looma karva, laka ja saba vabaks pusadest ning läikivaks.

  8)   Forever Bright hambageel - 130g, kood 28 - 7.55€       Hambageel loomadele.  See kõrge aaloe sisaldusega värskendav hambageel, sobib ideaalselt ka teie lemmikute hammastele. Vähendab katu teket hammastel, samal ajal õrnalt igemeid hoides, on madala abrasiivsuse tasemega ning jätab hambad säravalt puhtaks. 

 9)   Forever Bee Pollen - 100tbl., kood 26- 15.03€    €€€Õietolmu tabletid loomadele. Otse tarust võetuna, on see toode hea moodus aitamaks kehal võidelda allregiatega, lisaks sellele on see suurepärane energiataset tõstev toidulisand enne ja pärast treenimisperioodi. Ideaalne toonik peale pikka päeva ka džokidele, dresseerijatele ja treeneritele. 

 10)  Forever Bee Propolis - 60tbl., kood 27- 31.41 €  Taruvaigu tabletid loomadele. Looduslik anti-bakteriaalne aine, millel on kasulikud omadused teatud bakterite ning seente vastu. Aitab probleemidel kiirelt normaliseeruda. 

 11) Forever Freedom - 1 liiter, kood 196, Hind 34.02€    €Forever Freedom loomadele. Aloe Vera geelile on lisatud Glucosamine Sulphate, Chondroitin Sulphate ja Methylsulphonylmethane (MSM). Lisaks teistele kasulikele omadustele, toimivad need liigeste kõhresid kaitsevad ained liigese vedelikku säilitavana. Kiirelt toimiv unikaalne toode.

12)  Aloe Vera Gel -1 liiter.  Kood 15,  Hind 24.90 €   Aaloemahl loomadele. Aloe Vera mahl aitab säilitada loomade hea tervise. Mahlal on toonikuline toime, mis aitab säilitada hea söögiisu, paindlikud liigesed ning tõsta energia hulka. Aloe Veral on rahustav toime, toimib alandades sinu looma tundlikust välistele ärritajatele. Võib lisada toidule või tarbida "puhtalt".
 

 

Tellida saab Aloe Vera tooteid : 

24 t. / 7 päeva nädalas!

Info  ja tellimine:

amfora.salong@gmail.com

Tel. +372 566 46074

566 46074   begin_of_the_skype_highlighting              566 46074      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              566 46074      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              566 46074      end_of_the_sky