TULEVIKU TERAAPIA

Tulevikuteraapia on uus teraapiline võimalus!  Seansil leiame sinu võimalikud teekonnad tuleviku jaoks!  
Neid võimalusi on vähemalt  neli, mida vaatame! Alati lõpetame seansi heade tulemustega (sest see on selle teraapia eesmärk!) ja sa võid kindlana oma elu edasi minna, sest sa oled ju ise saanud seda teada !
Tuleviku teraapia seansiga saab ettekujutuse nii ettevõtte tippjuht oma firma visiooni loomisel tuleviku jaoks.  Igaüks oma äri arendamiseks.  Töökoha sobivuses. Koduperenaine oma lastele sobivaima kooli valimiseks.  Endale hingesugulase leidmisel. Partneri valikul - kas selle kaaslasega on tulevikku!  
Tuleviku teraapia abil on võimalik heita pilk tulevikku, saada ühendust oma tulevikutarkusega ja ning kujundada lõpuks ometi oma saatust ise.

Nii nagu seanssidel minevikku ( Rännaku seansid), kus liigume ajas tagasi - on ka võimalik liikuda ajas edasi  ning näha pilte ja saada nõuandeid oma tuleviku jaoks.
Võib juhtuda, et sulle ei meeldi see, mida seal esimese pildina näed ja sa tunned end ebamugavalt, siis selle tehnika abil on võimalik teada saada, mida just praegu muutma peaksid, et negatiivsed variandid tulevikus ei realiseeruks. Ja me lahkume halba enesetunnet tekitanud olukorrast ja valime selle koha ja viisi, kus võiksid olla tulevikus oma eluga rahul!!!
Tulevikuteraapia põhineb ideel, et meie teod kujundavad meie tulevikku. Seega aitab tulevikuteraapia seansil saadud juhendid lõpetada aja raiskamise nendele asjadele (ja  inimestele), mis tulevikus meeldivaid olukordi ja lahendusi ei too, ning seada oma elu õigetele rööbastele, kus sa võid olla õnnelik ja rahulolev.

Tulevikuteraapial saame näha ja võime küsida erinevatele  probleemidele lahendusi!  Mõned nendest:

- näha end erinevates eluvaldkondades ja olla seeläbi oma konkurentidest sammu võrra eespool;
- näha, millist teed või kellega oled koos 1.aasta, 5.a. või 10. aasta pärast;
- näha oma erinevaid valikuvõimalusi seoses töö ja edukuse, armastuse ja sõpruse, elukoha, tervise ja ükskõik mille muuga...;
- mõista oma elueesmärki või –ülesannet;
- kõrvaldada oma teel olevad negatiivsed blokeeringud ja takistused;
- kiirendada tuleviku edu saabumist;
- kohtuda oma hingesugulasega või sõbraga;
- kohtuda oma eluarmastusega;
- välja selgitada oma anded ja võimalik edasiõppimine; 
 J nii edasi ja nii edasi - on lõpmatult palju võimalusi, mida vaadata tulevikuteraapia kaudu ja abil!
Tulevikuteraapia seansi ajal, mis kestab poolteist kuni kaks tundi, juhendab ja aitab terapeut kliendil jõuda lõdvestunud olekusse, mis sarnaneb meditatsioonile või uneeelsele seisundile. Kuid inimene on sel ajal täielikult teadvusel; vastab küsimustele ja räägib nähtuid visioonidest, piltidest...

Pärast seanssi on inimene tavaliselt üllatunud, sest  ta saab kinnituse, et on võimalik oma tulevikku näha ja olla selles aktiivne kaaslooja juba täna!

Selleks ei pea sa palju pingutama, tuleb tulla kohale ja kogeda imelist võimalust! 

Kohtumiseni tuleviku teraapia seanssidel!!!

  

Vaata ka Rännaku lehekülge!