Home

KODUHOOLDUSVAHENDID 

 

  MPD Universaalpuhastusvahend  Forever Aloe MPD, 1.89 l.  Kood: 50 - 23.95€ 

Universaalne kontsentreeritud puhastus- ja pesemisvahend.  Laia kasutusampluaaga kontsentreeritud puhastus- ja pesemisvedelik. Forever Aloe MPD universaalsus on üks selle toote eeliseid.  universaalsus on üks selle toote eeliseidd. Sobib toidunõude ja pesu pesemiseks (sobib kõikidele riidesortidele). Peale selle on MPD asendamatu majapidamisvahend põranda, vannitoa, seinaplaatide/kahhelkivide ja vaipade puhastamiseks. Eemaldab tõhusalt mustuse ja plekid, lahustab rasva, kriimustamata pindu. See ohutu kontsentreeritud  lillat    lillat värvi puhastusvahend on väävlivaba, keskkonnasõbralik, biolagunevate ainetega. Õrn ja mahe koostis sobiv teie kätele ja riietele. Kuna tegu on universaalse tootega, mis täidab mitme teise vahendi funktsioonid, hoiate seda kasutades hulga raha kokku.

Forever Aloe MPD  on keskkonnasõbralik. Erinevalt teistest puhastusvahenditest, on selle toote anioonsed ja katioonsed pindaktiivsed ained biolagunevad, mis tähendab, et need lagunevad loodusliku protsessi käigus. 

Kasutamine.  Pesupesemiseks lahustada 30 ml kontsentraati tavalise pesukoguse juures.  Plekieemaldamiseks valada vedelikku otse plekile, lisada vett ja leotada. Üldpuhastuseks ja  mitmesuguste pindade puhastamiseks lahustada 60 ml vahendit 4 liitri veega. (Ei sobi kasutada nõudepesumasinates). Nõudepesus tilgutage paar tilka nuustikule ning peske nõusid või tehke sobiv lahus.  Mitmesuguste pindade puhastamisek Nõudepsus

Koostis. Veeühend, mis sisaldab  pindaktiivseid aineid, konditsioneerija - aloe vera geel, lõhnained, optilised säravained ja värvained.                               

 

 

                                                                Featured Aloe Vera Products for sale  

 

Aloe Vera tooteid saab tellida: 

24 t. / 7 p. nädalas

Info toodete kohta ja tellimine:

tel. +372 566 46074

  amfora.salong@gmail.com