Kristalli-reiki

Terapeut Hele 
KRISTALLI-REIKI on tervendamine käte peale panemise kaudu, kus eelnevalt paneme kristallid kümnele tšakrale. Ja vajadusel asetame kristalle kehale ka teistes piirkondades. 
See on loomulik viis teisi ja ka ennast aidata ja tervendada universaalse eluenergiaga, kus kristallid tugevdavad reiki seansi energeetilist  toimet ja väljendust.
Pildiotsingu crystal tulemus
Meie energiatase on sõltuvuses  - tujudest, - emotsioonidest, - elustiilist,  - negatiivsetest mõtetest.  Kristalli-reiki seansil kasutame kristalle erinevate tervisehäirete taandamiseks ja ennetuseks, sest igal kristallil on oma energia. Reiki võimendab universaalse energiaga protsessi tugevalt ja on oma vabastava mõjuga kogu kehale ja meeleolule,  samal ajal rahustav, maandav ja lõdvestav! 
Tšakratele kristallide asetamisel võib olla tugev vaimne mõjutus  kristalli-reiki seansil: - inimene võib saada vastuseid oma probleemidele ja küsimustele;  - võib olla abiks mõtete muutmisel,  - avada uksi vaimsesse maailma jne. Seetõttu kristalli-reiki sobib väga hästi stressi maandamiseks ja teiste emotsionaalsete probleemide lahendamisel, et  terveneda ja avaneda sügavamalt. 
Seansiga vabanevad pinged ja blokid,  reiki tugevdab kristallide energiat  ja korrastab vaimset ja hingelist mõttemaailma. Kristalli-reiki seansil avanevad võimsalt energeetilised kanalid ja see aitab kaasa tervenemisele nii füüsilises kui ka vaimses kehas. Tõstab meeleolu ja avab hingekeeli!
Kristallid kannavad endas Maa informatsiooni. Iga kristall kannab endas oma sisemist teadvust ja  energeetilist potentsiaali. Nad töötavad meiega koos kui me seda soovime ja nad annavad inimese tervise kohta kohta palju informatsiooni reiki seansi ajal. Kristallidega võimendub reiki energeetika ja nii saame veelgi sügavama mõju!

Symbol - Mudra - Chakra - Spiritual Ladder | Raw Ayurveda

 
 
 
 
 
 
Hele vastuvõtud: 
Tallinn,  Mustamäe tee 60 - 14 
Kanepi, Põlvamaa 63113  
Võru, Lembitu 2, II.korr.
tel. +372 56646074
FB - messenger - Hele Jäär
amfora.salong@gmail.com