RAVIMASSAAŽ

Üldmassaaž koos  erinevate raviteraapiatega!

Miks peaks valima massaaži  koos raviteraapiaga?  
Vajadusest lähtuvalt lisame  erinevaid teraapiaid,  need on:  -tsooniteraapia; -kuppmassaaž;  -kanalite puhastus ja blokkide vabastamine, -mokšaravi, õli- või  mudamähised. Lõpetame reikiga - tunned soojust ja energia jurdevoolu - rahuned ja lõdvestud.
*      *      *
Massaažiseansile tulles on üsna tavaline, et inimesel on erinevaid probleeme rohkem: lisades massaažile raviteraapia, saab aidata põhjalikumalt, sest ravimassaaž sisaldab ühte või mitut teraapiat lisaks.
Massaaž koos raviteraapiaga pikendab toime aega!   
Me aitame probleemile vastava teraapiaga (tsooniteraapia, kupumassaaž, kanalite puhastus, mokšaravi, jt.) millest mõned on üsnagi uudsed (näiteks: Mõtteväljaravi / MVR,  MaagilineMatrix, Rännak, Tulevikuteraapia, Kristalli-teraapia jt.). Stressiravi puhul on need osutunud väga efektiivseteks. Eelneva vestluse käigus selgub, millist teraapiat kasutada lisaks massaažile.  
Massaažiterapeudi ja tervendaja  Hele Jääri seansid on pingetest vabastavad, rahustavad ja vaimselt ravivad, sest raviteraapiad, mida ta lisab, tervendavad inimese nii füüsilist kui ka vaimset keha.
Siin mõned võimalikest varjantidest, kus soovitame võtta massaaž raviteraapiaga!
* Valud õlgades, turjal, seljavalud... 
* Hommikune väsimus;  peavalud...
* Füüsiline väsimus ja töövõime langus ...
* Psüühilised häired (stress jne.)...
* Kui soovite lõdvestuda ja füüsiliselt taastuda! 
* Konsultatsioonil leiame õige raviteraapia variandi - kliendile lihtsam - ja seejärel on edasi massaaž või ravi või teraapia ... !
. Pärast massaaži on vaja kindlasti juua puhast vett, et keha võiks puhastuda. Peale protseduure on inimesel tunne, et kerge on hingata ja raskus turjalt on kadunud, meeleolu stressivaba.
Meie kliendid ütlevad tihti : "Nüüd võiks lennata, nii kerge on olla!" , sest  seljal pole enam raskustunnet ja on taastunud hea meeleolu ning enesekindlus! Jalad on kerged ja selg sirge!!!
Oled oodatud ja armastatud!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+372 566 46074
    amfora.salong@gmail.com 
Mustamäe tee 60 - 6
Tallinn 12916