PSYCH-K´i meetod

Vaata ka rännaku seansi ja tuleviku teraapiate võimalusi!

Telli rännaku seanss, et puhastada minevik valulikest emotsioonidest!

Teiseks telli tuleviku teraapia, et seansil sinu aastate võimalused tulevikus üle vaadata!

Teostaja terapeut Hele

Kui tunned, et Su elu on justkui piiridega vangla ja  Sa ei suuda elada oma elu täiel rinnal. Võimalik on, et sinus olev konflikt Sinu teadlike soovide ja alateadlike uskumuste vahel. Selline konflikt ilmutab end suhetes, enesehinnangus, tervises ja kehas (nagu näiteks kehakaal, küllus, rikkus, isiklik vägi, lein ja kaotus). Kui tunned, et Sinu elus on midagi sellist praeguses hetkes, siis see meetod saab Sind aidata!
PSYCH-K´i  meetod aitab Sul „ülekirjutada“ Sinu meele tarkvara ja tuua muutus Sinu ellu. Tehnikat on lihtne õppida ja kasutada.
Sinu alateadlikud uskumused määravad sinu võimete piirid. Õpi muutma oma alateadliku meele programme ning kujunda oma elu just selliseks nagu sa tõeliselt seda soovid!
PSYCH-K® meetod on rohkem kui afirmatsioonid, tahtejõud või positiivne mõtlemine. See on lihtne ja kiireim tee ennast piiravate uskumuste muutmiseks alateadvuse tasandil. See unikaalne protsess on erinevate, nii kaasaegsete kui iidsete muutmismeetodite kooslus.
PSYCH-K® on lihtne, unikaalne vahendite komplekt, mis võimaldab sul suhelda alateadvusega nii, et saaksid muuta oma vanu alateadvuslikke arusaamu ja uskumusi ning nende olemuse piiravast toetavaks. Minu jaoks on PSYCH-K® vahend, mis võimaldab mul järjepidevalt luua endale elu, mida tahan.
***   ***   ***
Neuroteaduse uuringute järgi moodustab 95% meie teadvusest alateadvus ja psühholoogiateaduses on avastatud, et 95%  ajast uitab teadlik meel ringi. Alateadvus toimib ka siis, kui teadvus ei pane toimuvat tähele. Sellest ka nimetus – alateadlik. Seega 95% ajast loob sinu aju reaalsust, mis võib olla täielik vastand sinu teadlikele soovidele.  Sinu elu on sinu uskumuste peegeldus. Need uskumused, enamasti alateadlikud, on pikaaegse "programmeerimise" tulemus. Negatiivse programmeerimise tulemuseks on nurjumisele määratud mõtlemine ja käitumine.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hele vastuvõtud: 
Tallinn,  Mustamäe tee 60 - 14 
Kanepi, Põlvamaa 63113  
Võru, Lembitu 2, II.korr.
tel. +372 56646074
FB - messenger - Hele Jäär
amfora.salong@gmail.com