Abhyanga Ayurveda õlimassaaž

Massaažiterapeut Hele  ja massöör Merle

 Ayurveda - see on elamise süsteem ja õpetus India meditsiinist. AYURVEDA on tõlkes - elu õpetus. Meie teeme salongis AYURVEDA - Kerala massaaži, see on keha puhastav, energeetiline ja tasakaalustav massaaž. Määratakse inimeste psühho-füsioloogiline põhitunnusjooned. Teisiti öeldes: klient õpib end rohkem tundma, määratledes väidetele vastates oma iseloomu.  Need kolm loomust (kolm DOSAT) on  - VATA; PITTA; KAPHA. Ideaalne on sellise psühho-füsioloogilise tasakaalu säilitamine, mille saime sündides kaasa.

Massaaži teeme rohke ayurveda soojendatud õlidega (kulub umbes 200 ml õli ühe massaaži kohta), mille segame vastavalt igale inimesele individuaalselt ja mis annab suurima efektiivse tulemuse.

Massaaži ajal toimub intensiivne energeetiline naha ja vaimne puhastumine. See puhastumine on nii füüsilises kehas kui ka inimest ümbritsevas energiaväljas, mille järel tunded ja meeleolu paraneb ja maailm avardub. Tervendajana olen näinud, kuidas inimese aura puhastub ja kliendi pilku ilmub selgus, nägu värskeneb ja inimesel on olemine kergem. Nahk justkui nooreneb ja saab värskema jume!

Massaaži järel on jumalik meeleolu ja kerge enesetunne, sellepärast soovitame seda massaažiliiki nendele, kellel on olnud meeleolu langust ja kehas või peas põhjuseta raskustunnet. Kindlasti soovitame nendele, kes soovivad kiiret tundemuutust kehas ja meeles. Soovitame ka lihtsalt rahustava ja tasakaalustava massaažina. Paremate tulemuste saavutamiseks soovitame võtta ayurveda massaaže seansina (7-10 korda), kuid ka vaid mõned korrad (3-5 korda) annab juba häid tulemusi.

Oled oodatud ja hoitud!

 

.

 

 

 

 

 

 

 

+372 566 46074
    amfora.salong@gmail.com 
Mustamäe tee 60 - 6
Tallinn 12916