Kristalli-teraapia

Tšakrakivide teraapiakomplekt: 8 lapikut kivi
KRISTALLI-TERAAPIAS kasutatakse kristalle tervisehäirete raviks ja ennetuseks.
Meie energiatase sõltub meie  - tujudest, - emotsioonidest, - elustiilist,  - negatiivsetest mõtetest. Siin  saavad aidata meid kristallid,  sest nende energiad tasakaalustavad ja korrastavad inimese keha. Kristallteraapias kasutame kristalle erinevate tervisehäirete taandamiseks ja ennetuseks. Igal kristallil on oma energia, neid saab kasutada  - meditatsioonis, - tšakrate tasakaalustamisel; - on abiks mõttemallide muutmisel,  - avavad uksi vaimsesse maailma,  - elektromagnetkiirguse kaitseks,  - kaitseks negatiivsete energiate ja  - ka inimeste pahasoovlike energiate eest.
Kristalliteraapia sobib väga hästi stressi maandamiseks ja teiste emotsionaalsete probleemide lahendamisel.  See teraapia sobib väga hästi  oma energiataseme tõstmiseks ja enda tasakaalustamiseks. 
Kristallid paneme keha peale - kas tšakratele või vastavalt vajadusele mujale kehale ja ümber keha. 
Seansiga vabanevad pinged,  kristallide energia asub korrastama, tervendama ja tasakaalustama.  Avanevad energeetilised kanalid blokkidest ja see aitab kaasa tervenemisele kehas, lihastes, organites ning kindlasti on oluline meeleolu tõus. 
Ühe seansi pikkus on umbes 45 - 75 min, ning kuuri järelmõju võib kesta mitu nädalat kuni kuu-kaks.
Peale seanssi on hea juua veidi rohkem vett, kuid  vältida alkoholi ja kohvi.
Kergemate terviseprobleemide korral piisab juba ühest (kinnitamiseks paarist-kolmest) kristalli-teraapia seansist  (või ka kristall-reikiseansist).
Krooniliste probleemide esinemisel peaks tegema  kuuri:  4 - 6 järjestikust seanssi.
Kristalli-teraapiat teeme ka kaugseansina, kus inimene võtab teraapiat vastu kodus lamades, terapeut teeb samal ajal seansi salongis.  Efektiivsus on sama, mis kohapeal olles. Ühel korral soovitame ka kohale tulla ja see võiks olla esimene seanss.

Ametüst kristallvarras 16-tahuline

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+372 566 46074
    amfora.salong@gmail.com 
Mustamäe tee 60 - 6
Tallinn 12916