LOMI LOMI NUI MASSAAŽ

 Lomi-Lomi on massaaž kogu kehale - pealaest varbaotsteni. Selles on pikad ja voolavad liigutused.  Massaaži tehakse põhiliselt küünarvartega,  rahulikus tai-chi’likus tempos, kasutades rohkelt soojendatud õli. Seansi käigus mõjutatakse meridiaane, lihaseid, tehakse kergeid venitusi ning manipulatsioone liigestele.

   Massaaži ajal kasutatakse Havaiile omast rahvuslikku muusikat - see aitab kliendi meeled viia täieliku lõõgastuse ja heaolutunde tasandile.

   Lomi-Lomi massaaži üks seanss kestab koos lõpulõdvestusega 2- 2,5 tundi.

   Lomi-Lomi massaaž algab ja lõpeb palvega – taotlusega inimese tervendamiseks ja joondamiseks tema kõige kõrgemaks hüvanguks.

   Lomi-Lomi sobib kõigile inimestele, kes soovivad oma ellu tuua suuremat heaolu nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil.

 Hawaii Lomi-Lomi Nui väelist ja tervendava toimega rohke õliga massaaži tuntakse kui pühade ja auväärsete traditsioonide kandjat ja antakse   edasi  põlvest põlve. See on iidne ja eriline kehatöö vorm, mida viisid läbi šamaanid Hawaii iidsetes templites püha rännaku riitusena, et muuta ja   tasakaalustada kõiki enese aspekte ning luua inimese olemuses harmooniat ja voolamist.

 Hawaiil kasutatakse Lomi- Lomit sageli riitustes, millega tähistatakse täiskasvanuea või uue eluetapi algust. Lomi-Lomi on midagi palju enamat kui   lihtsalt massaaž. See on kogemus, mis vallutab aistingutega kogu meele, kasutab intuitiivseid liigutusi, hingamist, rütmi ja teadvustatud kavatsust   pikkade voolavate liigutustega üles, alla ja üle kogu keha, mis matkivad ookeanivee tõusu, mõõna ja liikumist.

   Saades Lomi-Lomi Nui massaaži, lubad sa ennast ärgata algupäraste Hawaii ravijate poolt kasutatud imelisele ravikunstile.
   Andja ja vastuvõtja toimivad koos - massaaži tegija avab oma südame ja loob sideme vastuvõtja hingega.

   Seda massaaži kirjeldatakse kui hoolitsevat, maandavat ja energiat andvat kogemust ning on tuntud ka kui "armastuse vool kätest".

   Kasulikkus:  Lomi-Lomi bioenergeetiline massaaž hõlmab endas palju erinevaid tervendus-tehnikaid:

   nagu lõdvestav massaaž, akupunktuur, refleksoloogia, bioteraapia, reiki.

   Massööri ülesandeks on ka mõjutada positiivselt kliendi meelt.

   Lomi-Lomi töötab väga erinevatel tasanditel: füüsilisel tasandil stimuleerib ta vereringet, seedimist, luustikku ja kuse-suguelundkonda.

  Krooniliste haigustega inimesed saavad sageli tänu massaažile jagu oma valudest.

Tehes massaaži süstemaatiliselt, võib see aidata taastada inimese tervise. Massaaž mõjutab õrnal ja loomulikul viisil kliendi mentaalsust.     Vabastades stressi tõttu põhjustatud lihaspinged, saadakse jagu ka erinevatest probleemidest.

 Vabastatud energia suunatakse edasi ning meie alateadvuses luuakse uued positiivsed mustrid.

Uuendades vanu mustreid, jõuame oma tõelise olemuseni. Probleemid ja erinevad olukorrad, mis varem tundusid keerulised ja raskesti talutavad, muutuvad kergemini lahendatavateks ja mõne aja pärast nad ei põhjusta enam meile stressi ega ärritust. Me saavutame rahu ja loomuliku tasakaalu koos optimismi, rõõmu ja tegutsemisvalmidusega.

 

Pärast massaaži tunneb klient ennast vaba ja õnnelikuna.

 Vastunäidustusteks on rasked haigusseisundid või krooniliste haiguste akuutne faas, juhul kui teil ei ole erialaarsti nõusolekut.

 

'

 

 

Eelnev registreerimine vajalik!

Merle vastuvõtud: 
Tallinnas 
tel. +372 5033900
e-post merle37@hotmail.com
Messenger - Merle Lindmäe