MASSAAŽID  koos TERAAPIAGA!   Et klassikalise massaaži toimet pikendada,  siis saame vastavalt vajadusele  massaaži alguses või lõpuminutitel lisada erinevatest teraapia liikidest just sulle vajaliku alljärgnevatest teraapiatest! 

1. Tsooniteraapia (refleksoloogia)

2. Kupumassaaž

3. Hiina meditsiin - moksa, kanalite energeetiline puhastus

4. Reiki - universaalne energia terapeudi käte abil

5. MaagilineMatrix - energeetiline tasakaal

7. Soojad kompressid:  - eeterlikud õlid, -aaloe geel ja järvemuda!

8. Eeterlikud õlid

9. Mudamähised seljale, kätele, jalgadele....

 

 

 

1. Tsooniteraapi ehk refleksoloogia on üks kõige mõjusamaid loomuliku tervendamise meetodeid tänapäeva elu stressi ja pingete vastu.

Teraapia on sügava mõjuga ja sügavalt lõdvestav, see aitab taastada inimese keha võime   ennast ise tervendada. Massöör  on selles teraapias signaali vahendajaks. Tsooniteraapia aitab vajadusel kehasüsteemidel uuesti õigesti tööle hakata ja kahjulikke aineid organismist väljutada.

Tsooniteraapia on jalalabadel kindlate punktide ja piirkondade tugevate  vajutustega massaaž. Sellega mõjutatakse kindlaid organeid, lihaseid ja luustikku ning liigeseid läbi tsoonide.

Kas minna üldmassaaži või tsooniteraapiasse, siis soovitaksime neid koos võtta:

klassikaline massaaž stimuleerib lihaseid, närvipunkte ning parandab vereringet kehas

ja lisatuna jalatallamassaaž (tsooniteraapia) on piisavalt tõhus, kuna mõjutatud saab

kogu organism tervikuna, sealhulgas ka lümfisüsteem.  Inimene tunneb pärast massaaži,

et justkui on kergem hingata, kopsude maht tundub  "suurenevat".

Eriti tark on valida 30 min. osalist kaela-õlavöötme ja seljamassaaži  ning sinna juurde veel 30  min. tsooniteraapiat. Nii saab mõjutatud   lihased kui ka kõik teised organid. Pärast sellist protseduuri on tunne, nagu tahaksite lendu tõusta, hingata on avaram ja kergem, jalad tunduvad hästi puhanud ja kerged.  

 TSOONITERAAPIA puhul VASTUNÄIDUSTUSED!  Ägedad nakkushaigused, palavik, tuberkuloos, vähk (lubatud healoomuliste kasvajate puhul, kus aitab kasvajast jagu saada), ei sobi võõrkehade olemasolul kehas, näiteks - proteesid südamestimulaator jm.,  uimasteid tarbinud, alkoholijoobe, rasedus!                            

                                 

 

2.  Kuppmassaaž sobib väga tugevalt pinges lihastele  lõdvestamiseks tehes seljale või teistele piirkondadele kuppudega massaaži, nii saavutame lihastes  elastsuse. Energia pääseb  liikvele   ning piirkonnas taastub taas  normaalne vere juurdevool. Massaaž parandab samuti organismis ainevahetust. Massaaž tagajärjrel  kiireneb vere- ning lümfiringlus. Kuppmassaažis kasutatakse massaažiõli või –kreemi, et patsiendile mitte tekitada liigset valu massaaži ajal.  Massaaži järel inimene tavaliselt tunneb pingetest vabanemist ja olemine muutub kergemaks.  

Massöör  kombineerib tavaliselt  klassikalise massaažiga kuppude paneku või kuppmassaaži. Kuid kuppmassaaži võib võtta ka eraldi protseduurina, näiteks bronhiidi, köha puhul või tugevate lihaspingete korral selja piirkonnas.

Kuppude abil tekitatakse  vaakum, mis tekitab hüpereemia.  Sellepärast on kuppud suurepäraseks ja tõhusaks abivahendiks bronhiidi, köha ja isegi nohu puhul.   

 Kupumassaažis  kasutatakse erinevast materjalist (kumm, silikoon) valmistatud ja erineva suurusega kuppe. Kasutusel on ka vanad head  kupuklaasid!

       Amfora Tervisesalongis ei tehta kuppmassaažiga tselluliidiravi, vaid teeme mudamähisid vastavatele piirkondadele!

Dr. Ben Johnson  

"Eemalda kehast füsioloogiline stress ja keha teeb seda,

milleks ta on loodud. Tervendab end."

*      *      *

Mustamäe tee 60 - 14, 2. korrus