RAVIMASSAAŽ

MASSAAŽ  koos  erinevate ravivõtetega!

Massaaziterapet Hele

Miks peaks valima ravimassaaži?  
Vajadusest lähtuvalt lisame massaažidele  erinevaid teraapiaid,:  -tsooniteraapia; -kuppmassaaž;  -kanalite energeetiline puhastus, -mokšaravi, õli- või  mudamähised. Lõpetame reikiga - tunned soojust ja energia jurdevoolu - rahuned ja lõdvestud.
*      *      *
Massaažiseansile tulles on üsna tavaline, et inimesel on erinevaid probleeme enam kui üks!  Massaaž  raviteraapiana, saame aidata põhjalikumalt ja spetsiifilisemalt!
Massaaž koos erinevate protseduuridega pikendab toime aega!   
Me aitame probleemile vastava teraapiaga (tsooniteraapia, kupumassaaž, kanalite puhastus, mokšaravi, jt.) millest mõned on üsnagi uudsed (näiteks: Mõtteväljaravi / MVR,  MaagilineMatrix, Rännak, Tulevikuteraapia, Kristalli-teraapia jt.). Stressiravi puhul on need osutunud väga efektiivseteks.
Eelneva vestluse käigus selgub, millist teraapiat kasutada lisaks massaažile.  
Massaažiterapeudi ja tervendaja  Hele Jääri seansid on pingetest vabastavad, rahustavad ja vaimselt ravivad, sest raviteraapiad, mida ta lisab, tervendavad inimese nii füüsilist kui ka vaimset keha.
Siin mõned võimalikest varjantidest, kus soovitame võtta massaaž raviteraapiaga!
* Valud õlgades, turjal, seljavalud... 
* Hommikune väsimus;  peavalud...
* Füüsiline väsimus ja töövõime langus ...
* Psüühilised häired (stress jne.)...
* Kui soovite lõdvestuda ja füüsiliselt taastuda! 
* Konsultatsioonil leiame õige raviteraapia variandi - kliendile lihtsam - ja seejärel on edasi massaaž või ravi või teraapia ... !
. Pärast massaaži on vaja kindlasti juua puhast vett, et keha võiks puhastuda. Peale protseduure on inimesel tunne, et kerge on hingata ja raskus turjalt on kadunud, meeleolu stressivaba.
Meie kliendid ütlevad tihti : "Nüüd võiks lennata, nii kerge on olla!" , sest  seljal pole enam raskustunnet ja on taastunud hea meeleolu ning enesekindlus! Jalad on kerged ja selg sirge!!!
Oled oodatud ja armastatud!

 

 

Hele vastuvõtud 

1) Mustamäe tee 60 - 14, 2.korrus

2) Kanepi, Põlvamaa

+372 566 46074  Hele

FB ja Messenger - Hele Jäär

    amfora.salong@gmail.com