India Champi PEAMASSAAŽ

Massöör Merle
India peamassaaž ehk Champi (Indian Champi Massage – ICM ) on ayurveda (tõlkes: pikk elu) tarkusest välja kasvanud massaažiliik, mis võimaldab meil olla tasakaalus ja ennetada haiguseid ning mida peetakse parimaks siselihaseid lõdvestavaks massaažiks. Champi massaaži on kokku koondatud palju huvitavaid võtteid erinevatest hindude peamassaažidest. India peamassaaž on üks osa iidsest ayurveda ravimise süsteemist, mis õpetab enda eest hoolitsema ning haigusi ennetavalt elama. Peamassaaž kuulub Indias igapäevase elurutiini hulka ja mitte ainult juuste heas vormis püsimise pärast vaid ta stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet ning keha ja hinge harmooniat.
Champi on teraapia – raviprotseduur, kus marmasid ehk suuri energiakeskuseid ja nadisid ehk energiakanaleid käsitledes masseeritakse läbi pea, kael, näo ja õlgade piirkond. Massaaži käigus puhastatakse energiakanalid blokeeringutest, mis tekitavad tervisehädasid. Kui energia voolamine on takistatud ja došad tasakaalust ära, siis hakkavad levima stress, valud, pingepeavalud, kiilaspäisus, juuste hõrenemine jne.
   Champi peamassaaž:
   - mõjub hästi peamassaažkaela ja õlavöötme jäikuse puhul
   - uneprobleemide korral soodustab paremat uinumist
   - muudab närvilise ja rahutu inimese rahulikumaks
   - puhastab nina- ja kõrvalurkeid
   - leevendab peavalu
   - rahustab väsinud silmi
   - mõjub kohisevatele kõrvadele
   - tõuseb sooritusvõime – tulemuseks on paremad õpitulemused ja äritehingute laabumine
seoses peaverevarustuse paranemisega kiireneb juuste kasv ning väheneb nende väljalangemine ja hallinemine. Kookoseõli idamaiste ürtidega toidab juuksejuuri, mistõttu õhukesed juuksed muutuvad tugevamaks ning aktiveeruvad juuksesibulad, mis on paljudel inimestel uinuvas olekus. Koos toitumise ja elustiili muutusega, on võimalik nii mõnelgi inimesel taastada kadunud juuksed. Nt ahendab suitsetamine veresooni ja juuksed ei saa eluks piisavalt verd (laiali kantavaid toitaineid ja hapnikku)
üldiseks tulemuseks on meeldiv emotsioon, täielik lõdvestus, stressi maandus ja energiakeskuste aktiivsem töö
Õlimassaaži puhul ei ole soovitav juukseid pesta ca 2 tundi pärast massaaži.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tallinn,  Mustamäe tee 60 - 14 
JÜRI, Harjumaa

567646074

amfora.salong@gmail.com