AALOE MAHLAD ja teised aaloe joogid

Miks tasub juua aaloest valmistatud jooke?    https://www.youtube.com/watch?v=908kSn5Wzmw
Tänu väärtuslikele omadustele on aaloe suurepärane toitaineallikas. Aaloe sisaldab rohkelt tervisele väga olulisi naturaalseid aineid: 20 mineraali, 18 aminohapet ja 12 vitamiini. Aaloe taim on vitamiini B12 ainus taimne läte.
Teie tervise igakülgseks tugevdamiseks loodud neli erinevat mahla – aaloemahl, aaloemarjanektar, aaloe-virsikunektar ja Forever Freedom – on valmistatud mahekasvatatud aaloe lehe siseosast ehk geelist. Aaloemahla võiks nimetada vedelaks dieettoiduks. Selle koostises on 75 kasulikku elementi, mis on suurepärane toidulisand tervislikul toitumisel. Aaloe toimib koos meie sisemise arsti ehk immuunsüsteemiga, rikastades seda puuduvate elementidega. Aaloemahla joomine hõlbustab seedimist ning toitainete imendumist, lisab vitamiine, mineraale ja aminohappeid. Kõigi nelja mahla peamiseks koostisaineks on aaloe. Vastavalt meie patenditud protsessidele on sellesse lisatud minimaalne kogus aaloegeeli stabiliseerivaid aineid.
Kuidas aaloemahl toimib?
• Puhastab organismi. Loodustoodete kasutamisel hakkab Teie keha ise puhastuma, mis annab positiivseid tulemusi.
• Tänu oma toitvatele ja immunomoduleerivaile omadustele aitab Aloe Vera kaitsta epiteelkudesid, viimaste vigastuste korral aga soodustab nende paranemist.
• Aaloe koostisesse kuuluvad polüsahhariidid (kõrgmolekulaarsed süsivesikud) avaldavad mõju organismi immuunsüsteemile ning aitavad reguleerida selle tegevust.
• Аaloe paistab silma sünergeetiliste omaduste poolest (koos toimides tugevdavad toitained üksteise mõju).
• Аaloel on tõhus põletiku- ja mikroobivastane toime inimese organismile.
Aaloemahla on soovitav tarvitada: seedehäirete, haavandtõve, jämesooleärrituse sündroomi, ekseemi, psoriaasi, põletuste ning viirushaiguse järgse väsimussündroomi korral. Aloe Vera mahla võib tarvitada ravimikuuri ajal. On täheldatud, et Aloe Vera mahla tarvitamisel ravimite positiivne toime suureneb. Jutt on väga kõrgekvaliteedilisest tootest. Ärge ainult sündmuste käigust ette rutake! Rakk ei uuene ühe öö jooksul. Kudede sügavamad kihid ja veri vahetuvad iga üheksakümne päeva tagant. Heade tulemuste saavutamiseks on tarvis mahla tarvitada iga päev vajalikus koguses. Aloe Vera – parim looduslikult tasakaalustatud toitainete koostisosade kogum. Firma Forever Living Products poolt toodetava aaloemahla tarvitamine on sama, mis naturaalse mahla joomine äsjapurustatud aaloelehest.
    'Aloe Vera Gel -1 l
    Aloe Berry Nectar -1 l
   ' Aloe Bits n`Peaches-1 l
    Forever Freedom - 1 l  http://www.youtube.com/watch?v=HxTcK6vI2VM&feature=related
    Forever Pomesteen Power 473 ml(1pudel) 
    Forever Aloe2Go
    FAB Naturaalne energiajook - 250ml
    Aloe Blossom Herbal Tea, 25 pakki.
    Aaloeõietee