Home

TOOTED ERINEVATELE GRUPPIDELE

Tänapäeval mõjutavad meie elu paljud tegurid, mis segavad meie organismi varustamist kvaliteetsete toitainetega, nagu näiteks:
Looduse saaste ja kurnatud maa!  Toiduainete kasvatamine ja töötlemine!  Säilitamise tingimused ja kvaliteet!  Toidus kasutatavad sünteetilised säilitusained!  Nendest asjaoludest tulenevalt ebakvaliteetne toit!.  „Meie söödava toidu kvaliteet sõltub sellest, mida meie toit on söönud.“ (PhD Jonny Bowden)
 Kofeiini, alkoholi ja suitsetamise mõju organismile!    Keemiliste puhastusvahendite kasutamine majapidamises!   Ravimite üleliigne kasutamine!    Kiire elutempo!  Ebakvaliteetene toitumine! 
Neil põhjustel hakkab meie keha ainete puudust tundes ilmutama selliseid märke nagu väsimus, nahaprobleemid, seedehäired, liigese- ja lihasevalud, luude haprus, hormonaalsed häired, toiduallergia jne, mis viivad meid haiguste teele, sest organeid hakkab vaevama nälg, meil on vähe energiat, muutume tigedamaks, ärritume kergemini. Inimesed, kes arvavad, et saavad toiduga kõik organismile vajalikud elemendid, elavad ikka veel illusioonide maailmas. Tänapäeval tuleb oma toidulauda rikastada võimalikult vähe töödeldud, tervislike ning toitaineid, ensüüme, vitamiine, mineraale, antioksüdante, põletikuvastaseid ühendeid ja kasulikke rasvu sisaldavate toidulisanditega. Just sellised ongi kompanii FLP toidulisandid, mis on ette nähtud kõigile inimestele – lastele, meestele, naistele, vanuritele, sportlastele, haigetele jne.
Igas grupis on 6-9 toodet,  Sul võimalik teha valik nende hulgast, just praeguse hetke organismi vajadusi silmas pidades, valides 2 (... 4) toodet. Helista, annan nõu, et leida kõige vajalikum toode!
1. VÄIKELASTELE:
            AALOE mahl  VIRSIKUNEKTARIGA
POMESTEEN POWER (võib segada söögi või joogi sisse)
FOREVER KIDS - vitamiinid
ABSORBENT-C
FOREVER LITE ULTRA VANILLIKOKTEIL
KÜÜSLAUGU-TÜÜMIANIKAPSLID (kui laps oskab juba kapslid alla neelata)
ROHELISED AASAD
FOREVER ACTIVE PROBIOTIC (kui laps oskab juba kapslid alla neelata)
Viimasel ajal on laste toitumise kvaliteet toidukauba suure pakkumise tõttu halvenenud. Laste söödav toit sisaldab rohkelt suhkrut, kunstlikke magusaineid ja rasvu, ent väga vähe laste arenemiseks vajalikke toitaineid. Sellepärast on ülioluline taastada laste organismis ainete tasakaal – hoolitseda selle eest, et nad saaksid puuduolevaid vitamiine ja mineraale ning kasvaksid tervena.
2. TEISMELISTELE:
  kkkkkkkkkkkkkk                                                                        AALOE-VIRSIKUNEKTAR
ALOE2GO
FOREVERI ÕIETOLMUTABLETID
ABSORBENT-C
FOREVER LITE ULTRA VANILLIKOKTEIL
KÜÜSLAUGU-TÜÜMIANIKAPSLID
NATURE-MIN
ROHELISED AASAD
FOREVER ACTIVE PROBIOTIC
Teismeeas koormavad organismi immuunsüsteemi arenemine ja alaline koolistress – kontrolltööd, eksamid, kiire kasv, dieedid jms. Sellepärast on väga oluline hoolitseda teismelise toidulaua rikastamise eest FLP tervislike toodetega, mis tugevdavad immuunsüsteemi ja on organismile hormonaalmuutuste juures abiks.
3. MEESTELE:
  gggggggggggggggg FOREVER PRO-6   AALOEMAHL
ARCTIC-SEA SUPER OMEGA-3
NATURE-MIN
ABSORBENT-C
FOREVERI MESILASTE ÕIETOLM
ROHELISED AASAD
FOREVER ACTIVE PROBIOTIC
Tore, et ka mehed on viimasel ajal oma tervise eest rohkem hoolitsema hakanud. FLP toidulisandid on igapäevase toidulaua oluline osa. Need aitavad parandada südame ja eesnäärme tööd, säilitada head potentsi, tõsta lihastoonust ja tugevdada immuunsüsteemi.
4. NAISTELE:
 rrrrrrkkkkk--- mmmmmmAALOE-MARJANEKTAR
ROHELISED AASAD
NATURE-MIN
ARCTIC-SEA SUPER OMEGA-3
ABSORBENT-C
FOREVERI KALTSIUM
FOREVERI MESILASEMA PIIMA TABLETID
FOREVER ACTIVE PROBIOTIC
Naiste terviseprobleemid tekivad väga sageli alalise stressi, hormonaalsete muutuste ja toitainete puuduse pärast. FLP pakub naistele laia toidulisandivalikut, mis võib organismi talitlusele eri vanusevahemikes olla toeks, tugevdades immuunsüsteemi, kaitstes luustikku ja parandades hormoonide tööd.
5. RASEDATELE JA RASEDUST PLANEERIVATELE NAISTELE:
 --AALOEMAHL
ARCTIC-SEA SUPER OMEGA-3
ABSORBENT-C
NATURE-MIN
ROHELISED AASAD
FOREVER KIDS
FOREVER ACTIVE PROBIOTIC
Ka tulevased emmed peaksid organismi täiendava tervisliku toitumise eest hoolt kandma. See on eriti oluline raseduse planeerimisel, raseduse ajal ja pärast seda, sest see on abiks mitte ainult emale, vaid ka arenevale lootele ning hiljem imetatavale imikule. On teaduslikult tõestatud, et foolhappe vaegus põhjustab väärarengut, omega-3 on vajalik loote aju ja närvisüsteemi arenguks, see määrab lapse tulevase intellektikoefitsiendi.
6.NAISTELE MENOPAUSI PERIOODIL:
     AALOE-MARJANEKTAR
GIN-CHIA
ROHELISED AASAD
NATURE-MIN
FOREVERI KALTSIUM
FOREVERI MESILASEMA PIIM
FOREVER ACTIVE PROBIOTIC
Selle perioodi hormonaalse tegevuse oluliste muutuste ajal on naistel väga oluline olla terve ja organismis toimuvad muutused kergesti üle elada, seepärast on ülitähtis varustada organismi puuduvate ainetega, mis parandaksid elundite tööd ja leevendaksid klimakteeriumi sümptomeid.
7.EAKATELE ÜLE 65 a.:
   FOREVER FREEDOM
FOREVER ACTIVE HA
KÜÜSLAUGU-TÜÜMIANIKAPSLID
NATURE-MIN
FOREVERI TARUVAIK
VANILLIMAITSELINE FOREVER LITE ULTRA
FOREVER ACTIVE PROBIOTIC
Üle 65-aastase inimese organism ei suuda enam loomulikul viisil omastada vitamiine ja mineraale, mille puudus nõrgendab immuunsüsteemi. Elunditel tekib puudujääk toitainetest, inimesel on vähe energiat, nad muutuvad tujukamaks, tigedamaks, neid hakkavad kummitama väsimus, seedehäired, liigese- ja lihasevalud, südamerikked. Sellepärast on väga oluline hoolitseda meie vanemate ja vanavanemate tervise eest.
8.PARANEVATELE HAIGETELE:
VANILLIMAITSELINE FOREVER LITE ULTRA
AALOEMAHL + POMESTEEN POWER
või  FOREVER ALOE 2GO
ABSORBENT-C
NATURE-MIN
FOREVERI MESILASTE ÕIETOLM
FOREVER ACTIVE PROBIOTIC
Terveneva inimese puhul on ülimalt tähtis hoolitseda ka tema kvaliteetse toidulaua eest, sest pärast raskeid haigusi ja operatsioone on tema organism ravimite kõrvalmõjudest räsitud, elundite taastamiseks jääb vajaka toitaineid, mis aitaksid kiiremini paraneda.
9.VÄGA PALJU TÖÖTAVATELE JA PIDEVA STRESSI KÄES OLEVATELE INIMESTELE:
FOREVER ALOE 2GO
VANILLIMAITSELINE FOREVER LITE ULTRA
FOREVERI MESILASTE ÕIETOLM
ABSORBENT-C
GIN-CHIA
ARCTIC-SEA SUPER OMEGA-3
FOREVER ACTIVE PROBIOTIC
Väga hõivatud, palju töötavatel ja pingelist elu elavatel inimestel on väga raske hoida tasakaalustatud toitumise harjumusi, näiteks süüa päevas ära viis soovituslikku portsjonit puu- ja juurvilja jms. Foreveri tooted võivad selliste inimeste toidulauda vitamiinide ja mineraalidega rikastada, näiteks Forever Lite Ultra vanillimaitseline kokteil võib organismi varustada puuduolevate valkude ja aminohapetega ning säilitada suurepärase kaalu.
10.TAIMETOITLASTELE: 
  AALOEMAHL
NATURE-MIN
FOREVERI MESILASTE ÕIETOLM
ABSORBENT-C
VANILLIMAITSELINE FOREVER LITE ULTRA
FOREVERI KALTSIUM
Taimetoitlus võib olla väga tervislik, ent on oluline meeles pidada, et toidu ühekülgsuse tõttu võib vegetaarlastel esineda teatud toitainete (B12-, D-vitamiini, kaltsiumi, raua, tsingi ja valkude) puudust.
11. SPORTLASTELE ja TERVISESPORDIGA TEGELEVATELE INIMESTELE:
ARGI+  ja  FOREVER ACTIVE HA 
  FOREVER FREEDOM,  POMESTEEN POWER  ja Energiajook FAB.
Aloe Vera Geel,  soojendav AALOKREEM,   Aalokreem MSM,  taruvaiguga-PROPOLIS AALOKREEM,  Rahustav aaloe esmaabi Sprey,  Hügieeniline huulepulk.
Tundke end AloeVera toodetega noore ja energilisena!

Loe lisa! /userfiles/files/TOOTESOOVITUSED SPORTLASELE(1).pdf

 

Mustamäe tee 60 - 14

Kadaka Aiandi maja 2.korrus

 amfora.salong@gmail.com

Tel. +372 566 46074

566 46074 begin_of_the_skype_highlighting              566 46074      end_of_the_skype_highlightingbegin_of_the_skype_highlighting 566 46074 end_of_the_skype_highlightin